KAYMAKAM ZAFER SAĞ’IN 30 AĞUSTOS ZAFER  BAYRAMI MESAJI
 
 
Bugün, Türk Milletinin ve O’nun bağrından çıkmış ordumuzun, kahramanlığını ve cesaretini bir kez daha tüm dünyaya gösteren 30 Ağustos Zaferinin 95. Yıldönümünü Milletçe bir bayram olarak kutlamanın gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.
2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen ülkemizi durdurmak, şehit kanlarıyla sulanan aziz vatan topraklarını cebren ve hile ile ele geçirmek isteyenler ve onların uzantısı taşeron terör örgütlerinin 15 Temmuz’daki hain ve sinsi planları, kahraman milletimizin şanlı direnişi ile boşa çıkarılmış ve milletimiz bir kez daha bağımsızlığına, milli iradesine ve demokrasisine olan bağlılığını büyük bir kararlılık örneği sergileyerek ortaya koymuştur.
Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zaferi gibi bir gurur ve coşkuyu yaşamamıza vesile olan başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor, Sincikli hemşerilerimin Zafer Bayramını kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
                         
 
                                                                                                                                                                                                   Zafer SAĞ
                                                                                                                                             Kaymakam